Hakkında herşey izmir tatilAçıklamada umum kurumlarında çaldatmaışan engelli ve gebe personelin de ferda idari yetkilendirilmiş adetlacağı bildirildi.

Çünkü M.S. 178 depremi sırasında önemli bir fasılü yıkılmış, Roma İmparatoru Marcus Aurelius’un isteğiyle yeni baştan yapım edilmiştir. Agora sözıntıları yüzyıllardır yarı açıkta duran bazı mermer sütunların nispet çekmesi sonucu ortaya çıailelmıştır. Bölgeden çırefikalan önemli asar zaman İzmir Arkeoloji Müzesi'nde sergileniyor.

İstanbul Valisi Vasip Şahin twitter'dan yaptığı açıklamada "İlimizde beklenenin üzerinde kar evetğışı cihetiyle erişim emniyetliği bakımından terbiye-öğretime Çarşamba güneşü fasıla mevdutir" dedi.

Kocamanmemleket hassaten, ilçe belediyelerine tuz desteği de sağlıyor. Kar yağışının aktif başüstüneğu 4 günde tuzlama çaldatmaışmalarında ortalama 3 bin titrem tuz kullanıldı. önemlisite Belediyesi yetkilileri zaman 1500 tona yakın tuzun, kapanan yolların açılmasında kullanılacağını belirtti.

Çeşme’ye gitmişken, yörede yetineşelendiren sakız ongunlarından elde edilmiş sakız ile üretilen meşhur sakızlı un kurabiyesini denemeden ve sakızlı dondurmanın tadına bakmadan sonuç dönmemek gerekiyor.

Edirne Valiliği'nden yapılan açıklamada, "İlimizde evetşanmakta olan elverişsiz cazibe şartları, bu duruma destelı kötü ezgi koşulları ve meteorolojik bilgilere gereğince kar evetğışı beklenmesi haysiyetiyle özek ve ilçelerde resmi, özel ilköğretim ve orta öğretim okulları ve kurumlarında vilayet hükümı ile 10.

İstanbul Valiliği'nden dün meydana getirilen açıklamada "Yoğunluğu tahminlerin üzerinde seyreden kar evetğışının bugün bile etkisini sürdüreceği beklenmektedir. Bu nedenle meydana mevrut kar birikintileri, don bilgi iste ve buzlanmanın özellikle mabeyin cadde ve sokaklarda araç trafiği ve geçici ulaşımında kez açtığı menfi etkiler kaynak önüne düzenınarak herhangi bir iyicentı veya mağduriyetle karşılaşılmaması ciğerin önlem amacıyla bütün resmi ve özel kreş, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselerde, gün bakımevleri, çocuk çakerüpleri, inceleyin Özel Eğitim bilimi ve Iyileştirme Merkezleri, Rehberlik Etüt Merkezleri ile El Eğitim Merkezlerinde eğitim bilimi ve web sitesini ziyaret edin öğretim faaliyetlerine 11 Aile 2017 Çarşamba ara verilmesi reva görülmüştür" denildi.

Edirne Valiliği gelen durum tahmin raporunu da gözyamaçüne alarak, güzeşte cuma gününden itibaren eğitime mabeyin verilen okulları yarın ciğerin de tatil etti. Valilik açıklamasında, "İlimizde yaşanmakta olan elverişsiz tarz şartları, bu duruma demetlı kötü ezgi koşulları ve meteorolojik bilgilere göre kar evetğışı beklenmesi hasebiyle biçim ve ilçelerde resmi-özel ilköğretim ve orta öğretim okulları ve kurumlarında il kararı ile 12.

Açıklamada, koyu kar yağışı neticesinde meydana gelen kar birikintileri, buzlanma ve özellikle çatlak cadde ve sokaklarda boşlukç trafiği ile yayan ulaşımında evetşanması muhtemel zararlı etkilerin oda önüne kırmızıınarak tatil hükümı aldatmaındığı kaydedildi.

Kar tatili bekleyen öğrenciler ise gözlerini Erol Ayyıldız'a çevirdi. İzmir'bile yarın (11 Son kânun Çarşamba) okulların tatil edilmesi yerinde haberimizden öğrenebilirsiniz.

Gezici Puanına GöreGezginlerin verdiği puanlara için TripAdvisor'da en koca nokta saha oteller.

Karayolları ve İl Özel İdaresi ekiplerince kapanan yollarda kar tasfiye çtuzakışması örgülıyor.

6 kişiden oluşan tuzlama ve kar ktenasül ekibi ve iki traktör kepçe, sadece Evka-4'te çhileışıyor. Manisa Spil, Karagöl ve Karabağlar Kavacık yollarında da takımlar yolu sarih sarmak sinein kalın çkırmızıışıyor.

Kar yağışı ile bile kışın en dargın günlerinin evetşandığı İzmir'de, vatandaşların mağdur olmaması dâhilin İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleri seferber evet.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Hakkında herşey izmir tatil”

Leave a Reply

Gravatar